*Konaklama ücretlerine %8 KDV ilave edilecektir.

7 – 8 Kasım Teknisyen Kurs Konaklama paketi; 7 Kasım 2020 öğle yemeği ile başlar – 8 Kasım 2020 tarihinde akşam 18:00 de sınav bitimi sonlanır. Odaların çıkış günü 12:00 ‘ye kadar boşaltılması gerekmektedir. 1 gecelik Teknisyen Kurs Konaklama paketine, giriş günü alınan öğle ve akşam yemeği, 8 Kasım sabah kahvaltısı, öğle yemeği, yemeklerde alınan bir adet meşrubat, fuaye alanındaki tüm kahve molaları ve Kongre Açılış Kokteyli dahildir.

7 – 10 Kasım Kongre Konaklama paketi; 7 Kasım 2020 öğle yemeği ile başlar – 10 Kasım 2020 tarihinde öğleden sonra kapanış konuşmalar ile sonlanır. 3 gecelik konaklama paketine, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ,akşam yemeği , yemeklerde alınan 1 adet meşrubat , fuaye alanındaki tüm kahve molaları, Kongre Açılış Kokteyli ve Kongre Gala Yemeği dahildir. Kongre konaklama paketinde 3 geceden az konaklamalarda 3 gecelik paket ücreti geçerli olacaktır.

*Günlük giriş ücretine %18 KDV ilave edilecektir.

7 – 8 Kasım iki günlük konaklamasız dış katılımcı giriş paketine; 8:30 ile 17:00 saatleri arasında kongre fuaye alanında alınan tüm kahve molaları, açık büfe öğle yemekleri , yemeklerde alınacak 1 adet meşrubat ve Kongre Açılış Kokteyli dahildir.

7 – 10 Kasım dört günük konaklamasız dış katılımcı giriş paketine; 8:30 ile 17:00 saatleri arasında kongre fuaye alanında alınan tüm kahve molaları, açık büfe öğle yemekleri , yemeklerde alınacak 1 adet meşrubat, Kongre Açılış Kokteyli ve Kongre Gala Yemeği dahildir.

*Tüm konaklamasız kongre ve kurs katılımlarında, günlük giriş paketi ücreti uygulanacaktır.

Konaklama işlemlerinizin gerçekleştirilmesi için uykuder2020@conmark.com.tr  e-mail adresine talebiniz ile birlikte ödeme dekontunun gönderilmesi gerekmektedir. Tek başına banka dekontu ile yapılan başvurular teyit edilemeyecek olup bekleme listesine alınacaktır.

 

İPTAL ŞARTLARI

  • Kayıt ve konaklama iptalleri için Conmark Turizm’e yazılı olarak başvurulmalıdır.
  • 31 Ağustos 2020 ve öncesinde yapılan iptallerde; banka havale masrafları hariç geri ödeme yapılacaktır.
  • 31 Ağustos 2020 tarihinden sonra yapılan iptallerde; geri ödeme yapılamayacak, ancak isim değişikliğine izin
  • Tüm geri ödemeler, kongre sonrasında yapılacaktır.